• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiamy harmonogram zakończenia roku szkolnego- 24.06.2022r.:

Przyjazd autobusów według normalnego harmonogramu;

9:00- msza w kaplicy w Daszewie (dla chętnych uczniów);

9:30- uroczystość zakończenia roku szkolnego w sali gimnastycznej;

Ok.11- odjazd autobusów.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

• Podręczniki do religii

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do religii obowiązujące w szkole podstawowej w Daszewie w roku szkolnym 2022/2023 (uczniowie zaopatrują się w nie we własnym zakresie):

kl. 1 SP - „Poznaję Boży świat” (nowość) – podręcznik do religii dla kl. I szkoły podstawowej

(z płytą DVD), wyd. Jedność, autor: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak

• Konkurs "Znajdź swoją pamiątkę rodzinną i opisz jej historię" rozstrzygnięty!

Zachodniopomorska Kurator Oświaty oraz Dyrektor Archiwum Państwowego w Szczecinie zorganizowali już III edycję konkursu na pracę historyczno-literacką pt. „Znajdź swoją pamiątkę rodzinną i opisz jej historię”. Na konkurs wpłynęło 170 prac uczestników.

Celem konkursu była popularyzacja wśród uczniów zachodniopomorskich szkół wiedzy historycznej, poznanie historii rodzinnej, a tym samym zainteresowanie uczniów tematyką poszukiwań genealogicznych, propagowanie wiedzy o gromadzeniu i zabezpieczaniu pamiątek przeszłości z archiwów rodzinnych, doskonalenie własnego warsztatu piśmienniczego.

• Praca historyczno – literacka laureata konkursu – Olafa Łukaszewicza.

Szmaragdowe w jej oczach iskierki radości

Nie, to nie był prawdziwy szmaragd, a żaden z kamieni szlachetnych, a dla Janka była to najcenniejsza pamiątka, jaka pozostała mu po jego mamie. Pierścionek już dawno rozkruszył się na drobne części, ale szmaragdowe szkiełko przypominające drogocenny kamień, wciąż mieniło się w słońcu wszystkimi odcieniami zieleni.

• Informacja Dyrektora Szkoły

Szanowni Państwo!

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Daszewie informuje, że są już dostępne wyniki rekrutacji do Małego Przedszkola, Oddziału Przedszkolnego oraz klasy I.

W celu uzyskania informacji, czy Państwa dziecko dostało się do naszej Placówki bardzo proszę o kontakt z Sekretariatem Szkoły:

535-981-741

• Partnerzy

• {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
      • Edukacja zdalna nie musi być trudna

• Dziennik elektroniczny

• Office 365