• Wolontariat na święta

• #Razem Na Święta

Nasze Szkolne Koło Wolontariatu włączyło się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej RAZEM NA ŚWIĘTA.

Wolontariusze zachęcają wszystkich członków społeczności szkolnej i lokalnej: dzieci i młodzież, rodziców i członków rodzin do aktywnej postawy, która umożliwi zorganizowanie wspólnego spotkania wigilijnego dla SENIORÓW.

Trwają próby do przedstawienia jasełkowego, będącego nieodłącznym elementem bożonarodzeniowego, wspólnego świętowania podczas imprezy integracyjnej z udziałem seniorów. Wolontariusze gromadzą także potrzebne artykuły żywnościowe, chemiczne, które zostaną elementem SZLACHETNYCH PACZEK.

Równolegle trwa akcja "CZŁOWIEKU, PODAJ ŁAPĘ" - zbiórka żywności, kocy, zabawek dla zwierząt ze schroniska.

Zachęcamy Wszystkich do włączenia się w realizowane przez nas inicjatywy.