• Komunikat w sprawie rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• Zapraszam wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Daszewie w dniu 1 września 2020 r. o godz. 9.00 na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021. Spotkanie zakończy się o godz. 11.00.

• Dzieci przedszkolne wchodzą do budynku od strony boiska środkowym wejściem (dzieci zostaną od rodziców odebrane przez opiekunów i doprowadzone do sal).
            • Uczniowie klas I – III – wchodzą do szkoły od strony boiska pierwszym wejściem od lewej strony.
            • Uczniowie klas IV – VIII wchodzą do budynku wejściem głównym.

W tym dniu nie korzystamy z szatni.

Uczniowie spotykają się z wychowawcami w wybranych salach lekcyjnych:

• Odział Małego Przedszkola – sala oddziału
            • Oddział przedszkolny – sala oddziału przedszkolnego
            • Klasa I – sala nr 8 I piętro
            • Klasa II – sala nr  7 I piętro
            • Klasa III – sala nr 9 I piętro
            • Klasa IV – sala nr 1
            • Klasa V i VI – sala nr 4
            • Klasa VII – sala nr 2
            • Klasa VIII – sala nr 5

W spotkaniu uczestniczą tylko dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie. Rodzice nie mogą wchodzić do sal lekcyjnych.

Plan dowozu dnia 1.09.2020r.

8.00 – Karlino

8.05 – Brzeźno

8.10 – Syrkowice

8.20 – SP Daszewo

8.30 – Mierzyn

8.40 – SP Daszewo

Godziny dowozu do szkoły z pozostałych miejscowości i odwozu zostaną podane w terminie późniejszym, po ustaleniu z przewoźnikiem.

W SPOTKANIACH UCZESTNICZA TYLKO DZIECI ZDROWE!!!

WSZYSCY UCZNIOWIE KLAS I – VIII MUSZĄ PRZY WEJŚCIU DO AUTOBUSU I BUDYNKU SZKOŁY MIEĆ ZASŁONIĘTE USTA I NOS.

Joanna Łukaszewicz

• Informacja Dyrektora Szkoły

• Zapraszamy rodziców dzieci/uczniów, którzy od pierwszego września 2020r. będą uczęszczać do wymienionych poniżej oddziałów, na spotkanie z dyrektorem szkoły i wychowawcami klas:

1. Klasa I – 26.08.2020r. godz. 15.30, sala gimnastyczna (do sali gimnastycznej wejście od strony boiska)
            2. Klasa IV –26.08.2020r. godz. 16.30, sala gimnastyczna
            3. Oddział Małego Przedszkola – 27.08.2020r. godz. 15.30
            4. Oddział przedszkolny – 27.08.2020r. godz. 16.15

Z uwagi na stan epidemii, bardzo proszę, aby w zebraniu uczestniczył TYLKO JEDEN rodzic. Przy wejściu na teren szkoły  obowiązkowo trzeba zdezynfekować ręce oraz zasłonić nos i usta! W zebraniu mogą uczestniczyć tylko osoby zdrowe, nie przebywające na kwarantannie, nie mające kontaktu z osobami zakażonymi COVID – 19.

Dyrektor szkoły i wychowawcy klas