• Europejski Dzień Jezyków Obcych 2020

• W ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych uczniowie klasy 4 i 7 ze Szkoły Podstawowej w Daszewie wykonali prace projektowe związane z krajami niemieckojęzycznymi w Europie i krajami anglojęzycznymi na świecie. W tym roku nie mogliśmy zorganizować apelu z tej okazji, ale wykonywanie plakatów sprawiło uczniom wiele frajdy i było okazją do aktywnej pracy na lekcji języka obcego w naszej szkole. Oprócz projektów uczniowie zaśpiewali również piosenki po niemiecku i angielsku.W ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych uczniowie klasy 4 i 7 ze Szkoły Podstawowej w Daszewie wykonali prace projektowe związane z krajami niemieckojęzycznymi w Europie i krajami anglojęzycznymi na świecie. W tym roku nie mogliśmy zorganizować apelu z tej okazji, ale wykonywanie plakatów sprawiło uczniom wiele frajdy i było okazją do aktywnej pracy na lekcji języka obcego w naszej szkole. Oprócz projektów uczniowie zaśpiewali również piosenki po niemiecku i angielsku.

• Informacja od Rady Rodziców

• Szanowni Państwo, Rada Rodziców ustaliła, że w roku szkolnym 2020/2021 składka na Komitet Rodzicielski będzie wynosiła 20 zł od dziecka. Wpłat dokonywać można na konto Rady Rodziców lub do Skarbników Klasowych.

Rachunek bankowy Rady Rodziców:

Szkoły Podstawowej w Daszewie

Daszewo 56

78-230 Karlino

85856200070027611520000010

tytułem: wpłata na RR, imię i nazwisko ucznia, klasa.