• UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

• Przyjazd uczniów do szkoły  - bez zmian

Klasy I – III:

9.00 – uroczystość na boisku szkolnym lub w sali gimnastycznej (w zależności od pogody).

9.45 – 10.45 – spotkanie z wychowawcami w klasach.

Klasy IV – VIII:

9.00 – 9.50 – spotkanie z wychowawcami w klasach.

10.00 – 10.45 – uroczystość na boisku szkolnym lub w sali gimnastycznej.

11.00 – odwóz

W zakończeniu roku szkolnego uczestniczą tylko uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście.

Szkoły Podstawowej

w Daszewie

• Wyjazd na festiwal pizzy do Hali Homanit Arena w Karlinie

• Rada Rodziców organizuje wyjazd dla uczniów klas IV- VIII do Hali Homanit Arena w Karlinie, dnia 21 czerwca 2021r. (poniedziałek). Uczniowie wezmą udział w festiwalu pizzy oraz w grze w kręgle.

Rada Rodziców częściowo finansuje wyjazd.

Dopłata od każdego dziecka wynosi: 10zł.

Pieniądze zbierają wychowawcy klas do najbliższego poniedziałku (14 czerwca 2021r.)

• SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

• W roku szkolnym 2020/2021, pomimo pandemii i związanych z tym obostrzeń dotyczących funkcjonowania szkoły, Naszym Uczniom udało się osiągnąć znaczące sukcesy sportowe.

Dzieci uczestniczyły w cyklicznym turniej lekkoatletycznym „Czwartki Lekkoatletyczne”.  W ramach zawodów odbyło się 9 wyjazdów do Białogardu, gdzie nasi uczniowie stawali w szranki z uczniami innych szkół powiatu białogardzkiego. Efektem zmagań jest 8 medali, które zostały zdobyte w różnych dyscyplinach lekkoatletycznych. Poniżej przedstawiamy Naszych Medalistów, składamy gratulacje medalistom oraz opiekunowi Panu Tomaszowi Sobkowiczowi.

• Daria Dybalska – 2 złote medale (skok w dal, bieg na 60m)
            • Maja Kurpan    –    1 srebny , 1 brązowy (bieg na 300 m, skok w dal)
            • Wojtek Kulesza – 1 srebny , 1 brązowy (skok w dal, bieg na 300 m)
            • Oliwia Urbaś  - 1 złoty ( bieg na 300 m)
            • Maja Kamińska  - 2 brązowe (skok w dal, bieg na 60 m)
            • Klaudia Dybalska – 1 brązowy (bieg na 60 m)
          • Szczepienie nastolatków od 12 r. ż!!!

• Drodzy Rodzice!

Informujemy o możliwości zaszczepienia dzieci od 12 r.ż. przeciwko Covid – 19 w Karlińskim Ośrodku Kultury.

Wystarczy zarejestrować swoje dziecko zgodnie z oddanymi poniżej zasadami, a następnie udać się wraz z dzieckiem na szczepienie.

W celu rejestracji na szczepienie prosimy o  przesłanie do dnia 14.06.2021 r. wiadomości e-mail na adres: szczepienie.sp.daszewo@wp.pl zawierającej następujące dane:

Imię i nazwisko:

PESEL:

Nr telefonu:

Na podany numer zostanie wysłana wiadomość SMS z datą i godziną szczepienia.

Prosimy również aby w dniu szczepienia posiadać wypełniony kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby małoletniej przeciw COVID-19.

Kwestionariusz w załączeniu. Uczniowie otrzymają również kwestionariusze w wersji papierowej.

Kwestionariusz_wstepnego_wywiadu_przed_szczepieniem_osoby_niepelnoletniej.docx

• Zmiany w odwozach uczniów!!!

• Szanowni Państwo! Od jutra (09.06.2021r.) nastąpią zmiany w odwozach uczniów:

W poniedziałki i środy:

I odwóz- 13:05