• KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

•        29 kwietnia 2022 r. świętowaliśmy w naszej szkole 231 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Była to pierwsza konstytucja w Europie i druga, po amerykańskiej na świecie. Rocznica jej wprowadzenia jest w Polsce Świętem Narodowym Trzeciego Maja. Z tej okazji odbył się Szkolny Konkurs Pieśni  Patriotycznych. Podczas przesłuchań uczniowie oceniani byli w trzech kategoriach wiekowych – oddział przedszkolny, kl. I-III oraz kl. IV-VIII. Celem konkursu było m. in. popularyzacja pieśni patriotycznych i piosenek o tematyce patriotycznej oraz pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodowego wśród uczniów.

Komisja w składzie: Anna Plichta, Magdalena Marunowska i Laura Morka  oceniła poziom wszystkich występów.

Wyniki konkursu:

I miejsce otrzymali:

Natalia Cheba i Paula Fabiszak – oddział przedszkolny

Maja Bielińska – kl. 1

Michał Łepecki i Oskar Tessar – kl. 2

Michalina Marzec – Włodarczyk – kl. 7

II miejsce:

Sarah Wojtkowska – kl. 3

Roksana Wiśniewska i Magdalena Wojnarowska z kl. 7

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Agnieszka Różańska – Kasprzak

Laura Morka