• Daj włos- Kalina Krakowiak

• Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Zapraszamy do włączenia się w naszą akcję wolontariatu wspierającą działania Fundacji Przyjaźni WeGirls poprzez dotacje włosów na peruki dla dzieci chorych, po intensywnej chemioterapii lub po operacjach.

Każdego dnia możemy przywrócić radość i pewność siebie chorym dzieciom! Wystarczy udać się do określonego salonu fryzjerskiego, gdzie zyskacie nową fryzurę a wasze ścięte włosy nie zostaną zmarnowane, lecz uszczęśliwią innych.

Pierwszą osobą z naszej szkoły, która zdecydowała się na ten wspaniały gest

jest KALINKA KRAKOWIAK z oddziału przedszkolnego “0”! Gratulujemy Kalinie i jej Rodzicom tej decyzji!!!

Jednocześnie zachęcamy pozostałe osoby do włączenia się w tą akcję.

Szczegółowych informacji udziela opiekun wolontariatu-Bogumiła Piwowarczyk.