• Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Uczniowie i Rodzice !

• Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 wszystkim dziękuję za współpracę i wsparcie. Był to dla Nas wszystkich rok wyjątkowy, ponieważ musieliśmy zmierzyć się z sytuacjami, z którymi nie mieliśmy wcześniej do czynienia.  Nauczanie zdalne, izolacja w domach postawiły nas przed nie lada wyzwaniem. Dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom, którzy rzetelnie podeszli do realizacji swoich zadań i byli dostępni dla uczniów i ich rodziców     w każdej chwili, służyli pomocą i wsparciem.

Bardzo dziękuję Rodzicom, dzięki którym dzieci mogły realizować podstawę programową w domu.  Nasz wspólny wysiłek poskutkował sprawną organizacją nauczania zdalnego oraz aktywnością uczniów w różnego rodzaju akcjach społecznych. Dziękuję za współpracę Radzie Rodziców, szczególnie Przewodniczącej, która angażowała się w prace szkoły, zachęcając do tego innych rodziców.

Mam nadzieję, że po okresie wakacyjnym, będziemy mieli możliwość wspólnego spotkania się, wręczenia uczniom świadectw  i wyróżnień.

Uczniom klasy ósmej gratuluję ukończenia szkoły podstawowej oraz życzę samych sukcesów w dalszej edukacji.

Życzę Wszystkim udanych wakacji, przede wszystkim zdrowia i dużo uśmiechu na co dzień.

Szkoły Podstawowej w Daszewie

Joanna Łukaszewicz

• Konkurs, czyli "Lecą boćki..." oczami dzieci #BocianyPL i #Energa.

•      Fundacja Przyrodnicza Pro Natura wraz z Grupą Energa, ogłosiła specjalny konkurs z nagrodami dla najmłodszych dzieci z okazji przypadającego 31 maja Dnia Bociana Białego. Zadanie polegało  na twórczym wykorzystaniu książeczki "Lecą boćki…" - przygotowaniu piosenki, wierszyka, pracy plastycznej, zdjęcia czy np. przedstawienia.

Tego zadania podjęła się Sabina Zaworska – uczennica oddziału przedszkolnego. Przygotowała taniec do znanej piosenki „Kle, kle boćku”. Ogromne brawa Sabinka za udział w konkursie.

Wychowawczyni

• Dzień Dziecka :)

• Z okazji Dnia Dziecka, który jest raz w roku, Niechaj lata będą szczęśliwe i pełne uroku. Składamy Tobie szczere życzenia. Aby się spełniły najskrytsze marzenia. Niechaj los Tobie sprzyja, niosąc powodzenie. Wszystkiego najlepszego życzą Dyrektor Szkoły, Nauczyciele oraz Rada Rodziców !!!

• DZIEŃ MATKI I DZIEŃ OJCA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

• 26 maja - Dzień Matki oraz 23 czerwca - Dzień Ojca to jedne z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoich rodziców. Z tej okazji dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały upominki dla swoich rodziców wraz z życzeniami samych pogodnych, szczęśliwych dni oraz spełnienia marzeń.

Wychowawczyni